UAB Teltonika projektas: „Teltonika IoT akademija”

teltonika-logoUAB „Teltonika“ – jau daugiau kaip 20 metų kuria Daiktų interneto technologijomis paremtus sprendimus. Esame vieni iš savo rinkos lyderių.  Mūsų pagrindas – daugiau kaip 750 specialistų komanda visame pasaulyje.

Siekdami padėti jauniems ir gabiems specialistams – 2016 m. gruodžio 7 d. startavome su nauju projektu  – ,,Teltonika IoT akademija“. Duris atvėrė pirmoji Lietuvoje IoT (liet. daiktų internetas) technologijų mokymosi akademija, kuri priima studentus praktikai Vilniuje ir Kaune. Skatiname verslo ir aukštojo mokslo bendradarbiavimą, aktyviai  prisidedame prie vertės kūrimo kiekvienam studentui, kad jo praktika būtų naudinga bei įprasminanti teorines žinias, gautas aukštojo mokslo institucijose.

Akademija suteikia:

  • Galimybes studentams atlikti privalomąją ir papildomą praktiką programavimo, inžinerijos, telekomunikacijų srityse, prisidedant prie realių projektų;
  • Visą įrangą susipažinimui su IoT technologijomis;
  • Pagalbą rengiant baigiamuosius darbus bei konsultacijas iš verslo sektoriaus pusės;
  • Galimybę konsultuotis su įmonėje dirbančiais specialistais;
  • Visas sąlygas teorines žinias paversti praktiniais įgūdžiais arba galimybę papildyti jau turimus.

Siekiame, kad:

  • Akademijos studentai įgytų realių praktinių žinių ir galėtų save išbandyti skirtingose rolėse;
  • Studentų integracija į darbo rinką taptų lengvesnė;
  • Studentai susipažintų su darbo aplinka bei pamatytų, kad ir Lietuvoje galima kurti sprendimus, paremtus inovatyviomis technologijomis.

Teltonika IoT akademija taip pat yra puikus startas jauno specialisto karjerai. 2017 m. praktiką akademijoje atliko 87 studentai. Po praktikos 18 jaunų specialistų prisijungė prie UAB „Teltonika“ komandos.

Norime, kad gabūs specialistai liktų Lietuvoje ir kurtų pažangią bei sumanią Lietuvą, skatiname jų kūrybiškumą, suteikiame galimybę prisidėti prie vertę kuriančių projektų jau praktikos metu.

Narystė

Artimiausi renginiai 2023

PVPA – EAPM narė

Noriu gauti naujienlaiškį