UAB Biuro projektas: „Workis Online” (Work Is Online)

logoLaikino įdarbinimo lyderė Baltijos šalyse UAB “Biuro” visose trijose valstybėse turi per 2000 laikinųjų darbuotojų. Mūsų misija paprastas ir greitas laikinasis įdarbinimas, todėl jau antrus metus sukame Lean keliu ir didelį dėmesį skiriame procesų ir informacinių technologijų sąveikai.

Workis.online idėja gimė natūraliai: “Biuro” ofise stebėjome darbo sutarčių parengimo laukiančius jaunuolius, kurie dauguma buvo paskendę savo išmaniuosiuose telefonuose. Supratome, kad šiandieniniam jaunimui turime pasiūlyti patogesnį būdą įsidarbinti, juolab, kad visos tam reikalingos technologijos jau yra išrastos.

facebook link post 1200 x 628_logoWorkis.online automatizuoja šiuos įmonės procesus:

  1. Darbo grafiko suderinimą: darbuotojas pasirenka norimas dirbti dienas platformoje;
  2. Darbų saugos instruktažą ir neformalųjį mokymą: darbuotojas peržiūri video medžiagą ir sprendžia testą platformoje;
  3. Darbo sutarties ir susijusių dokumentų pasirašymą;
  4. Pranešimus SODRAI;
  5. Dirbto laiko apskaitą: klientai išsaugo darbuotojo dirbtą faktini laiką platformoje

Kurdami platformą, pirmiausia siekėme sutaupyti administracijos darbo laiką grafikų derinimui ir dokumentų ruošimui. Taip pat suteikti galimybę laikiniesiems darbuotojams išvengti dažnų vizitų į mūsų padalinius. Abu šie tikslai buvo įgyvendinti – nuo vasario 1d. buvo pasirašyta 3500 darbo sutarčių el. parašu. Tai reiškia, kad sutaupėme net apie 2500 valandų “Biuro” ir kandidatų darbo laiko. Mūsų nuostabai, projektas turėjo ir trečią pozityvų veiksnį – suteikus galimybę patogiai ir savarankiškai rinktis darbus, stipriai išaugo norinčiųjų dirbti skaičius ir dabar 50% darbo vietų būna užpildomos per pirmą valandą nuo jų paskelbimo, o 95% – per pirmas 24 valandas. Platforma “Workis” kuria didelę pridėtinę vertę darbo rinkai ir verslo sektoriui bei taupo darbo santykių administravimo kaštus.

Narystė

Artimiausi renginiai 2023

PVPA – EAPM narė

Noriu gauti naujienlaiškį