UAB „Adform Lithuania” projektas „Vidinė mainų programa”

Adform_logotype_RGBAdform – tarptautinė, sparčiai auganti informacinių technologijų įmonė, teikianti automatizuoto reklamos pirkimo, analizės ir optimizavimo  paslaugas žiniasklaidos planavimo agentūroms, portalams bei reklamdaviams. Šiuo metu mūsų biurai veikia 17-koje pasaulio šalių, tarp jų – JAV, D. Britanijoje, Vokietijoje ir kt. Juose dirba per 700 darbuotojų, iš jų 450 dirba Lietuvoje.

„Adform“ įmonėje puoselėjame inovatyvią ir neformalią aplinką – skatiname atvirą bendravimą, komandinį darbą, darbuotojų įsitraukimą, taikome geriausias darbo praktikas. Ypač daug dėmesio teikiame darbuotojų ugdymui ir tobulėjimui, turime stiprią žinių dalijimosi kultūrą. Spartus įmonės augimas (~50% kasmet) atveria plačias karjeros galimybes prie  „Adform“ prisijungusiems talentingiems darbuotojams.  Geriau susipažinti su Adform DNR  galima čia: http://join.adform.com/adform-dna/

Vidinė mainų programa – tai darbuotojų praktikos kituose skyriuose, pozicijose ar net šalyse. Ši „Adform“ personalo valdymo praktika galėtų būti vertinga organizacijoms, kurios siekia darbuotojams suteikti galimybę susipažinti su organizacijos veikla iš praktinės pusės ir suvokti ją kliento akimis. Taip pat tai puikus būdas sudaryti sąlygas darbuotojų augimui ir karjerai, praplėsti darbuotojų akiratį ir padėti suprasti sąsajas tarp skirtingų organizacijos dalių bei pagerinti komunikaciją tarp departamentų.

„Adform“ šią praktiką taikome nuo 2014 m. vasaros ir galime pasidžiaugti sėkmingais rezultatais. Jau virš 25 darbuotojų, atlikusių vidinę praktiką, pradėjo dirbti kituose skyriuose. Darbuotojai geriau suvokia vidinius procesus ir labiau vertina kiekvieno iš skyrių atsakomybes, aiškiau supranta savo darbo prasmę ir indėlį į organizaciją. Išbandę sistemą iš kliento perspektyvos, praktiką atlikę darbuotojai, smarkiai patobulino pačią platformą, daug dalių automatizavo, o patys įgijo naujų žinių ir įgūdžių.

„Adform“ kiekvienais metais auga ~50%, tad kompanijoje nuolat atsiranda iššūkių, kurie skatina darbuotojus tobulėti, kurti ir priimti nestandartinius sprendimus, gilinti turimas žinias ir įgyti naujų. Kad darbuotojai sugebėtų greitai prisitaikyti prie pokyčių ir būtų pasiruošę iššūkiams, sukuriame tam reikiamas sąlygas, sudarome galimybę augti kaip specialistams ir keisti darbo pobūdį kompanijos viduje. Taip pat tikime, kad darbuotojai yra laimingiausi, kai jie žino ką ir kodėl daro, pasiekia rezultatų ir nuolat tobulėja.

Narystė

Artimiausi renginiai 2023

PVPA – EAPM narė

Noriu gauti naujienlaiškį