TREČIAS KONKURSAS 2013 M.

ALNA SOFTWARE TAPO 2013 M. PVPA GEROSIOS PRAKTIKOS KONKURSO NUGALĖTOJU!

Konkurso finalas vyko pilnoje viešbučio Domus Maria salėje,- daugybė PVPA narių ir kitų įmonių atstovų atvyko  stebėti Konkurso finalo. Trys finalininkai (Alma littera įmonių grupė, Alna Sofware ir Thermo Fisher Scientific) stengėsi įdėti daug širdies į savo praktikų pristatymą, nes dalyvių balsavimas turėjo nulemti, kas taps šių metų Konkurso nugalėtoju. Apmąstymams dalyviai turėjo kavos pertraukėlę, po kurios turėjo apsispręsti… Suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad dauguma dalyvių (beveik 40 proc.) balsavo už Alna Sofware projektą “Alnukai”.

Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti Konkurso nugalėtojo diplomu, PVPA prizu bei Konkurso partnerių prizais: ISM mokymų diena įmonės darbuotojų grupei bei Verslo žinių žurnalo Istorija prenumerata pusei metų. Kiti Konkurso finalininkai buvo apdovanoti Konkurso finalininko diplomais,  PVPA prizais (knygomis) ir Verslo žinių žurnalo Istorija prenumerata pusei metų. Neliko be prizų ir visi Konkurso dalyviai,- visiems dalyviams PVPA paruošė po  atminimo dovanėlę. Gražius žodžius Konkurso organizatoriams ir dalyviams išsakė Konkurso komisijos pirmininkė Irena Pupienienė (PVPA valdybos narė ir Vilniaus baldai personalo vadovė) ir nariai: Raimonda Alonderienė (Dr.doc.ISM docentė), Artūras Abromavičius (Sweco Lietuvaprezidentas), ir Vytautas Turonis (Mano būstas generalinis direktorius ir 2012 m. konkurso nugalėtojas).

Konkurso šurmulį dar pagyvino Thermo Fisher Scientific mobilioji klasė, įsikūrusi konferencijos salėje. Susidomėjuismes dalyviamsThermo Fisher Scientific savanoriai pasakojo apie mobiliąją klasę, įrangą ir kvietė atlikti DNR tyrimo testą bei kitus smagius bandymus, dalijo prizus ir organizavo loteriją.

2013 m. Konkursas, deja, baigėsi, bet netruks prabėgti pusė metų, ir vėl rengsimės naujam Personalo valdymo gerosios praktikos konkursui.

KVIETIMAS DALYVAUTI KONKURSE IR KITA KONKURSO INFORMACIJA

Kviečiame 2013 m. dalyvauti PVPA „Personalo valdymo gerosios praktikos konkurse“

Geriausias būdas nuspėti ateitį – ją sukurti.

Dr. Peter Drucker

Gerbiamasis(-oji) personalo valdymo profesionale,

maloniai kviečiame Jus, Jūsų įmonę ar įstaigą, sudalyvauti jau trečią kartą organizuojamame „Personalo valdymo gerosios praktikos konkurse“.

 

Per pastaruosius porą metų įsitikinome, kad personalo valdymo profesionalai siekia įtvirtinti savo ir verslo partnerystę. Vis daugiau įmonių Lietuvoje pereina nuo personalo administravimo prie organizacijos potencialą didinančios personalo vadybos. Todėl 2013 metų konkursas ieško tų personalo valdymo patirčių, kurios daro įtaką įmonės ar įstaigos rezultatams bei kuria vertę verslui.

Kviečiame Jūsų įmonę ar įstaigą pateikti paraišką dalyvauti „Personalo valdymo gerosios praktikos konkurse“ (konkurse gali dalyvauti ne tik PVPA nariai). Paraiškos konkursui bus priimamos elektroniniu paštu info@pvpa.lt iki 2013 metų vasario 22 dienos 17 val. Jas vertins kompetentinga komisija. Trys geriausi projektai/praktikos bus apdovanoti diplomais, o geriausią projektą/praktiką pristačiusi įmonė bus apdovanota solidžiu prizu. Konkurso trys geriausieji projektai/praktikos bus pristatyti 2013 metų PVPA metinėje konferencijoje, kurioje nemokamai dalyvauti bus pakviesti visi konkurso dalyviai.

 

„Personalo valdymo gerosios praktikos konkurso“ komisiją sudaro:

–        Edis Kasperavičius, TEO LT, AB Personalo direktorius, PVPA valdybos narys (komisijos pirmininkas);

–        Irena Pupienienė, AB „Vilniaus baldai“ personalo direktorė, PVPA valdybos narė;

–        Vytautas Turonis, UAB „Mano būstas LT“ generalinis direktorius (2012 m.  konkursą laimėjusios įmonės vadovas);

–        Artūras Abromavičius, UAB „Sweco Lietuva“ prezidentas;

–        Dr. doc. Raimonda Alonderienė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto docentė.

 

Konkurso partneriai: ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, dienraštis „Verslo žinios“ ir komunikacijos konsultantai „VRP | Hill & Knowlton”.

Narystė

Artimiausi renginiai 2023

PVPA – EAPM narė

Noriu gauti naujienlaiškį