„The Western Union Company“ PROJEKTAS „Darbuotojų įsitraukimas kuriant ir puoselėjant įmonės vidinę kultūrą“

 „The Western Union Company“ yra pasaulinė mokėjimų paslaugų lyderė. Individualiems ir verslo klientams teikia greitas, patikimas ir patogias priemones pinigų siuntimui ir gavimui visame pasaulyje, apmokėjimų įvykdymui ir čekių pirkimui. „Western Union“ paslaugos teikiamos per bendrą tinklą, kurį sudaro 500 tūkstančių agentų 200-uose šalių ir teritorijų bei apie 100 tūkst. bankomatų. Vilniuje esančiame „Western Union” centre (EUROC) dirba daugiau nei 1000 darbuotojų. Per pastaruosius trejus veiklos Lietuvoje metus centras išplėtė savo paslaugas ir įtraukė į jas atitikimo teisės aktams, apskaitos ir finansų, operacijų, informacinių technologijų, žmogiškųjų resursų valdymo, marketingo ir kitas funkcijas. Tarptautinėje EUROC darbo aplinkoje dirba 34 skirtingų tautybių žmonės, kalbantys 28 užsienio kalbomis.

Kaip vystyti organizacijos kultūrą, grįstą darbuotojų įsitraukimu ir savanoryste, kur darbo procesų tobulinimo idėjos įgyvendinamos nepriklausomai nuo to, kas jas pasiūlė, kur darbuotojai džiaugiasi kolegų noru bendradarbiauti siekiant rezultato ir vertina įmonę kaip puikų darbdavį? Western Union vidinių komitetų pagalba įgalino darbuotojus kurti ir puoselėti tokią kultūrą, kurioje tobulėjama ir smagu dirbti.
Šiuo metu Western Union planingai veikia 13 vidinių komitetų, kurie atsakingi už įvairias sritis (savanorystę, apmokymus, komunikaciją ir kt.), bet kiekvienas turi užtikrinti, kad jų veikla padeda siekti bendrų organizacijos tikslų – skatinti darbuotojų motyvaciją ir įsitraukimą, kurti ir puoselėti bendradarbiavimo kultūrą, puoselėti integraciją tarp padalinių bei didinti darbdavio patrauklumą, kur darbuotojams suteikiamos galimybės augti ir dalyvauti organizacijos vystyme.

Narystė

Artimiausi renginiai 2023

PVPA – EAPM narė

Noriu gauti naujienlaiškį