Asmeninių kompetencijų vystymo programa: rugsėjo 22 d. kviečiame į susitikimą-praktinę sesiją su profesoriumi W. Torbert (JAV).

PVPA atnaujina veiklą Asmeninių kompetencijų vystymo srityje toliau gilindama mąstymo temą. 2015 m. rugsėjo 22 dieną, 15 – 18 val. kviečiame PVPA narius ir visus besidominčius į susitikimą-praktinę sesiją su profesoriumi W. Torbert (JAV).

Susitikimo tema: Transformacinė lyderystė ir naujos vadovų asmeninio tobulėjimo perspektyvos

Mažiau nei 2% vadovų yra pasiekę aukščiausią mąstymo brandos lygį ir gali kurti bei plėtoti tvarias organizacijas, atliepiančias ateities poreikius. (William R. Torbert)

Kas svarbu, kad gebėtume nuolat mokytis ir lanksčiai prisitaikyti prie iššūkių, mokėtume sudominti darbuotojus ir įtraukti juos transformuojant organizacijas, kad jos atitiktų ateities poreikius? Kaip įvertinti ir sistemingai ugdyti asmeninę brandą?

Vienas iš įtakingiausių transformacinės lyderystės (angl. Transformational Leadership) teoretikų, tuzino knygų organizacijų virsmo ir vadovų ugdymo temomis autorius, Bostono ir Harvardo profesorius William R. Torbert (JAV), drauge su kolegomis iš sąmoningos lyderystės ugdymo organizacijos Amara Collaboration (Suomija, www.amara.fi ) pristatys ir sudarys galimybę patyrinėti savo sukurtus metodus: Brandžios mąstysenos vystymo praktiką – Veiksmo tyrinėjimas (angl. Action Inquiry) bei Transformacinės lyderystės vertinimo metodiką – Globalaus lyderio profilis (angl. Global Leadership Profile).

Veiksmo tyrinėjimas (angl. Action Inquiry) – tai praktinė sistema, ugdanti asmens ar komandos gebėjimą vienu metu stebėti, veikti ir analizuoti vykstančius procesus, kai tuo tarpu įprastai mes iš pradžių analizuojame, o po to veikiame ar atvirkščiai. Tai praktika, kuri skatina asmens atvirumą nuomonių ir požiūrių įvairovei bei ugdo gebėjimą suvokti keturis asmens veikimo ir įtakos lygmenis: Aš, Mes, Pasaulis, Visata.

Susitikimo metu praktiškai išbandysime Action Inquiry, taip pat apžvelgsime naujausias vadovų asmeninio tobulėjimo ir organizacijų raidos tendencijas, aptarsime, kaip minėti metodai gali būti taikomi organizacijose.

Amara Collaboration OY – tai socialinė įmonė, kurios steigėjai yra W.Torbert (JAV), Jane Allen (JK), Heidi Gutekunst (Suomija) ir Irena Pranskevičiūtė (Lietuva). Organizacijos tikslas – sąmoningos lyderystės plėtra. Daugiau apie organizacijos veiklą galite rasti interneto svetainėje www.amara.fi.

Renginio data ir laikas: 2015 m. rugsėjo 22 d., 15 – 18 val.
Dalyvio mokestis
: PVPA nariams dalyvavimas nemokamas. Ne PVPA nariams renginio kaina 15 EUR.
Vieta: Šiaurės miestelio technologijų parkas, Galvydžio g. 5, II aukštas, 203 k.

Registracija į renginį iki rugsėjo 18 d.

Klaida: Kontaktų forma nerasta.


Kilus klausimams, susisiekite su projektų vadove Renata Starkiene el. paštu renata@pvpa.lt arba tel. 8 65250517.

 

Dalintis

Jums taip pat gali būti įdomu