PVPA nario Nacionalinio bendrųjų funkcijų centro darbo skelbimas

PVPA narys Nacionalinis bendrųjų funkcijų centras ieško Žmogiškųjų išteklių grupės vadovo.

Nacionalinio bendrųjų funkcijų centro (NBFC) direktorės pavaduotojos Justinos Paškevičiūtės žinutė:

„Mes esame didžiausias valstybinis paslaugų centras Lietuvoje, teikiantis dvi paslaugas – finansinės apskaitos ir personalo administravimo. Kaupiame patirtį, esame veržlūs ir ambicingi. Siekiame mūsų klientų finansinės apskaitos ir personalo administravimo procesus konsoliduoti ir standartizuoti, taip, kad būtų užtikrintas didesnis jų efektyvumas, kokybė ir greitesnis vykdymas. Stengiamės, kad klientai mus vertintų už aukščiausią veiklos kokybę, kad būtume naudingi Lietuvai ir prisidėtume prie jos gerovės kūrimo.

Mūsų jauna (neseniai suėjo penkeri veiklos metai), nuolat auganti komanda šiuo metu ieško svarbiausio mūsų komandoje Žmonių Žmogaus – Žmogiškųjų išteklių grupės vadovo.

Šiuo metu mūsų organizacijoje dirba beveik 500 darbuotojų, bet kartu su veiklos plėtra darbuotojų skaičius dar augs. Aktyvi, energinga, jaunatviška vadovų komanda ieško kolegos ar kolegės, kuris ( -i) turėtų noro ir ambicijų taikyti geriausias HR praktikas, kuruoti paieškos ir talentų valdymo procesus, auginti mūsų Mokymų akademiją, tobulinti darbo užmokesčio sistemą bei rūpintis visų mūsų Žmonių gerove.

Jei jaučiatės, kad žinutė „užkabino“ ir norisi sužinoti daugiau, skambinkite ar rašykite tiesiai man: justina.paskeviciute@nbfc.lt, tel.nr. +370 601 57245“.

Pažymėti: , , ,

Narystė

Artimiausi renginiai 2023

PVPA – EAPM narė

Noriu gauti naujienlaiškį