PVPA nariai kviečiami į nuotolinius mokymus „Asmens duomenų apsauga darbo santykių kontekste“: kelios datos

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija kartu su Mykolo Romerio universitetu įgyvendindami „SolPriPa 2 WORK“ projektą organizuoja nemokamus nuotolinius mokymus apie organizacijos darbuotojų asmens duomenų apsaugą „Asmens duomenų apsauga darbo santykių kontekste“. Šis projektas iš dalies finansuojamas pagal Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietiškumo programą (2014–2020).

KAM SKIRTI MOKYMAI

Mokymai skirti smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams. Skatiname mokymuose sudalyvauti tuos įmonių atstovus, kurie savo veikloje sprendžia darbuotojų asmens duomenų tvarkymo klausimus, pavyzdžiui, personalo specialistai, vidinės komunikacijos specialistai, duomenų apsaugos pareigūnai, IT specialistai, finansininkai ir pan.

TRUMPAI 

Mokymai vyks nuotoliniu būdu.
Mokymų vedėjai: Valstybinė duomenų apsaugos inspekcijos dirketoriaus pavaduotoja, Teisės ir Priežiūros skyrių vadovai, Teisės skyriaus patarėja (duomenų apsaugos pareigūnė) ir Mykolo Romerio universiteto lektoriai.
Trukmė 9:45–15:45 val. (8 akademinės valandos).
Interaktyvumo galimybės: dalyviai skatinami mokymų metu aktyviai įsitraukti į mokymus, bendrauti su lektoriais, užduoti klausimus.

REGISTRACIJA

Mokymų registracija: paspaudus elektroninę nuorodą reikės užpildyti visus registracijos duomenis: vardas, pavardė, įmonės pavadinimas, pareigos, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, miestas, kuriame veikia įmonė.

Ši informacija apie dalyvius bus pateikta ataskaitoje Europos Komisijai, todėl būtina pateikti visą prašomą ir tikslią informaciją.

Į mokymų nuotolinę platformą bus įleidžiami užsiregistravę ir tinkamai informaciją pateikę dalyviai.

Svarbu: Pildant registracijos formą reikės nurodyti vietovę, kur įsikūrusi įmonė, tačiau čia nurodytos vietovės orientacinės ir leidžiama žiūrėti plačiau ir lanksčiau, renkantis sau patogesnę datą.

Klaipėda, Kretinga, Mažeikiai

Utena, Ignalina

Marijampolė, Vilkaviškis, Jurbarkas

Birštonas, Alytus, Trakai

Panevėžys, Kėdainiai, Rokiškis

Tauragė, Telšiai, Vilnius

Kaunas

PRIVATUMO PRANEŠIMAS 

Informuojame, kad Jums dalyvaujant mokymuose, Jūsų asmens duomenis Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija ir Mykolo Romerio universitetas tvarkys atskaitomybės už „SolPriPa 2 WORK“ projekto veiklas įgyvendinimo tikslais.  Daugiau informacijos apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą (teisinius pagrindus, saugojimo terminus, duomenų subjekto teises ir kt.) skaitykite šiame Privatumo pranešime>>.

Kilus klausimams, susisiekite su projektų vadove Renata Starkiene el. paštu renata@pvpa.lt arba tel. 8 652  50517.

Pažymėti: , , , ,

Narystė

Renginiai

PVPA – EAPM narė

Noriu gauti naujienlaiškį