PERSONALO VALDYMO RODIKLIŲ TYRIMAS 2018 m. Pildymas tęsiamas iki 06.03.

ikonos-13Pastaraisiais metais nemažai organizacijų, planuodamos savo veiklą, numato ir tam tikrus personalo valdymo rodiklius (KPI), kurių pagalba siekia įvertinti personalo valdymo funkcijos efektyvumą.

Personalo valdymo profesionalų asociacija jau penktus metus organizuoja tyrimą, kurio duomenys leidžia personalo valdymo profesionalams matyti aiškesnį vaizdą apie situaciją Lietuvoje ir turėti galimybę palyginti pagrindinius savo organizacijos personalo valdymo rodiklius su kitų organizacijų rodikliais.

Šis tyrimas yra nemokamas ir bus atliekamas kasmet.

Kviečiame aktyviai dalyvauti tyrime užpildant anketą iki š. m. BIRŽELIO 03 DIENOS, t. y. pateikiant turimus duomenis apie pagrindinius personalo valdymo rodiklius, remiantis 2017 metų Jūsų organizacijos duomenimis.

Klausimus apie rodiklius, kurių jūsų organizacija nefiksuoja arba kurie yra konfidencialūs, praleiskite.

TYRIMO ANKETA PILDYMUI >>

Tyrimo anketa parsisiuntimui >>

ATKREIPIAME DĖMESĮ. Apklausos metu informacija išsaugoma tik iki galo užpildžius anketą ir paspaudus mygtuką „Pateikti“. Uždarius nebaigtą pildyti anketą, duomenys neišlieka, ir tokiu atveju pildymą tenka pradėti iš naujo. Todėl REKOMENDUOJAME iš pradžių tyrimo anketą peržiūrėti ir atsispausdinti klausimus, o elektroninį apklausos pildymą pradėti tada, kai turėsite visus reikiamus duomenis.

Išsami tyrimo ataskaita bus paruošta liepos mėn. pradžiai – ji siunčiama tik tyrime dalyvavusioms organizacijoms, todėl prašome Jūsų nurodyti savo elektroninio pašto adresą. Šio tyrimo darbo grupė įsipareigoja užtikrinti Jūsų organizacijos duomenų konfidencialumą – atskirų organizacijų duomenys nebus analizuojami. Pristatydami tyrimo rezultatus naudosime tik apibendrintus duomenis.

Tyrimo partneriai: OVC Consulting.

OVC

Jei kiltų klausimų dėl anketos pildymo, prašome kreiptis į PVPA projektų vadovę Renatą Starkienę el. paštu renata@pvpa.lt , tel. +370 652 50517.

Pažymėti: , , , , ,

Narystė

Naujienlaiškis

PVPA – EAPM narė