Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės projektas: „Darbuotojų įsitraukimo didinimas aukščiausiojoje audito institucijoje”

Esame aukščiausioji audito institucija, kurios misija – padėti valstybei išmintingai valdyti jos finansus ir turtą.

Ar sudėtingą veiklą vykdančioje institucijoje  gali būti SMAGU dirbti? Ar institucijos vertybių sistema  gali padėti siekti geresnių rezultatų, kartu puoselėdama ir komandos narių asmenines vertybes?  Kaip informacija gali pasiekti kiekvieną darbuotoją? Kaip pasiekti, kad ir naujokas, ir patyręs kolega sėkmingai įsitrauktų į institucijos veiklą?

Keldami šiuos klausimus ir siekdami  teikti kuo didesnę naudą visuomenei ir dėl to būti  ATPAŽĮSTAMI,  NAUDINGI IR VERTINAMI, pirmiausia atsigręžėme į ŽMOGŲ. Mums svarbu, kokios mūsų darbuotojo vertybės, kas jam rūpi, kuo jis stiprus, kaip jis gali save realizuoti.

Tik pažindami kiekvieną ir leisdami jam rinktis, galėjome pasiekti kad „MES VEIKTŲ STIPRIAU NEI AŠ“.

Vadovavomės filosofija, kad, IŠKLAUSYTAS ir IŠGIRSTAS, pats už tam tikrus procesus ar veiklą sprendimus ir atsakomybę prisiimantis darbuotojas gali būti įsitraukęs.  Tada VEIKĖME.  Kokiu keliu ėjome ir kaip aukščiausiojoje audito institucijoje „gyvena“ ne tik institucinės, bet ir asmeninės darbuotojų vertybės ir kokiais būdais mes įtraukiame ir skatiname veikti  savo darbuotojus, kokias priemones ir įrankius naudojame, pasidalinsime konferencijoje „Motivated @work“. Paatvirausime, kodėl ir kaip mes tapome MES.

Narystė

Artimiausi renginiai 2023

PVPA – EAPM narė

Noriu gauti naujienlaiškį