AB SEB bankas projektas „Darbuotojų laboratorija“

seb_logo_mazintasAB SEB bankas – didžiausias komercinis bankas Lietuvoje, daręs ženklią įtaką besikuriančiai bankų rinkai atkurtoje Lietuvos Respublikoje. Bankas teikia visas bankininkystės paslaugas privatiems ir verslo klientams bei finansų institucijoms ir aptarnauja daugiau kaip milijoną klientų.

AB SEB bankas yra Šiaurės šalių finansinių paslaugų grupės „SEB“ dalis. SEB grupė Vilniuje taip pat yra įkūrusi paslaugų teikimo centrą, teikiantį pagalbos verslui paslaugas SEB grupei – jos antrinėms įmonėms ir padaliniams dvidešimtyje pasaulio šalių.
Lietuvoje, SEB grupės įmonėse, dirba virš 2 tūkst. darbuotojų.

Jei reikėtų pasirinkti tik vieną iš trijų:

Gal norėtumėte, kad jūsų darbuotojai džiaugtųsi galėdami spręsti problemas, apie kurias neturi jokios kompetencijos?

O gal norėtumėte, kad jūsų darbuotojai visada surastų sprendimą, apie kurį dar nesate pagalvoję?

O gal norėtumėte žinoti, kad jūsų darbuotojų pasiūlytas sprendimas tikrai veiks?

Sunku pasirinkti? Mes žinome, kas padės įgyvendinti visus tris tuo pačiu metu.

Tai – darbuotojų laboratorija, iniciatyva, kur susitinka jau seniai egzistuojančios problemos bei dar neatrastos verslo galimybės su talentingiausiais įmonės savanoriais.

Kas vyksta toliau?

Pora mėnesių skirdami dalį savo darbo laiko į komandas suburti talentingi savanoriai ieško sprendimų. Jie vadovaujasi startuolių metodikomis ir darbo principais. Dirbant didelėje organizacijoje tai galimybė pažinti ir bendradarbiauti su skirtingais padaliniais bei tuo pačiu išmėginti novatorišką darbo metodiką, dėl kurios tokios kompanijos kaip „Google“ vadinamos geriausiais darbdaviais.

Ši programa moko šiai dienai kiekvienai įmonei būtinų įgūdžių: kūrybiškumo, plataus mąstymo, mokėjimo įlipti į kliento batus, tuo pačiu motyvuojant savo darbuotojus. Ir dar vienas dalykas – net 8 iš 15 iki šiol darbuotojų laboratorijoje spręstų iššūkių buvo įgyvendinta ir ženkliai prisideda prie įmonės rezultatų.

Narystė

Artimiausi renginiai 2023

PVPA – EAPM narė

Noriu gauti naujienlaiškį