2023.12.07 Vizitas į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą „Teatras kuria žmogų, žmogus kuria teatrą“. Registracija į laukiančiųjų sąrašą

Data: 2023 m. gruodžio 7 d. 9:00 – 12:00 val.
Vieta:   Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras, A. Vienuolio 1, Vilnius

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras PVPA Personalo valdymo gerosios praktikos konkursui šiemet teikė projektą „2022 metai dedikuoti įstaigos emociniam klimatui gerinti „Kiekvienas esate svarbus“, kuris parodė, kiek daug dėmesio organizacija skyrė šiai sričiai ir kokius apčiuopiamus rezultatus toks įdirbis davė.

Džiaugiamės kvietimu apsilankyti teatre prie jau įžiebtos eglutės ir susipažinti su teatro gyvenimu bei personalo valdymo praktikomis.

LNOBT generalinio direktoriaus pavaduotoja, žmogiškųjų išteklių ir bendrųjų reikalų departamento vadovė Inga Navickienė su kolegomis žadėjo atverti teatro užkulisius ir paslaptis, parodyti nuo ko prasideda spektaklis, kiek galvų, rankų, kojų reikia norint sukurti spektaklio magiją, atskleisti, ar daug romantikos scenos profesionalo kasdienybėje ir papasakoti apie HR romantiką, dirbant su atlikėjais.

Dalyvavimas TIK PVPA nariams: nemokamas.

Dalyvių skaičius ribotas. Esant dideliam susidomėjimui, organizatoriai pasilieka teisę priimti tik po 1 žmogų iš organizacijos.

Registracija į laukiančiųjų sąrašą: (prašome registruotis visus, kurie norėtų dalyvauti, esant dideliam norinčiųjų skaičiui, paplanuosime papildomą vizitą 2024 m.)

  Vardas (būtina)

  Pavardė (būtina)

  Organizacijos, kurioje dirbate pavadinimas (būtina)

  Kontaktinis el. paštas (būtina)

  Dalyvavimo statusas (būtina)

  Esu PVPA narysNesu PVPA narys

  Kilus klausimams, susisiekite su projektų vadove Renata Starkiene el. paštu renata@pvpa.lt arba tel. 8 652  50517.

  Pažymėti: , , , , , , ,

  Narystė

  Artimiausi renginiai 2023

  PVPA – EAPM narė

  Noriu gauti naujienlaiškį