2022.01.18 9 val. gyvas praktinis užsiėmimas „Atida (angl. mindfulness) kaip būdas persikrauti” su Pauliumi Rakštiku

Data: 2022 m. sausio 18 d. 9:00 – 12:30 val.
Vieta: Kalvarijų g. 137E, Vilnius, SMK Socialinių mokslų kolegijos Didžioji salė.

Sėkmė, tikslai, efektyvumas – šie ir panašūs žodžiai lydi dirbantį žmogų nuolat. Bet eidami paskui juos, dažnai tolstame nuo kitų, ne ką mažiau svarbių žodžių – poilsis, atokvėpis, lėtumas. Ateities prognozės, atrodo, aiškios ir logiškos: dirbant visiems mums reikės vis daugiau psichologinio atsparumo ir kompetencijų, kurios padės susikaupti ties užduotimis, jausti ir suprasti save vis aiškiau, kurti emociškai stabilius santykius su kitais. Visa tai buvo aktualu ir anksčiau, bet tokio sparčiai kintančio pasaulio dar niekuomet nebuvo, tad ir prisitaikyti tampa vis sunkiau.

Šis susitikimas skirtas būtent tam – lėtumui, savistabai, atidai. Mums talkins psichologas, atidos mokytojas Paulius Rakštikas. Jis šiuo metu yra susitelkęs į atidos ugdymo būdus ir jų pritaikomumą organizacijų kontekste, džiaugiasi įgyvendinęs ne vieną ilgalaikį projektą, kurie vis tęsiasi. Paulius siekdamas populiarinti šią laiko ir mokslo patikrintą sritį yra sukūręs visiems laisvai pasiekiamą nemokamą meditacijų programėlę PAUZĖ, taip pat parašęs knygą sąmoningumo ugdymo temai „Staigmena gyventi“, bei vykdo kitus atidai skirtus projektus.

Kaip pasiruošti susitikimui: atsineškite savo jogos kilimėlį ir pasirūpinkite laisva judėjimui apranga. Laikas bus skirtas daugiau praktikoms, nei kalbėjimui apie praktikas.

Renginys nemokamas ir skirtas TIK PVPA nariams.

​Užsakėme nemažą salę renginiui, tačiau  joje turėsime tilpti su kilmėliais, todėl prieš registruojantis prašome labai gerai įvertinti savo galimybes tikrai atvykti į renginį. 

Registracija iki sausio 14 d. čia:

  Vardas (būtina)

  Pavardė (būtina)

  Organizacijos, kurioje dirbate pavadinimas (būtina)

  Kontaktinis el. paštas (būtina)

  Narystės statusas (būtina)
  Nesu PVPA narysEsu PVPA narys

  Jeigu dieną prieš renginį nebūsite gavę priminimo – paieškokite SPAM kataloge arba rašykite žemiau esančiais kontaktais.

  Kilus klausimams, susisiekite su projektų vadove Renata Starkiene el. paštu renata@pvpa.lt arba tel. 8 652  50517

  Pažymėti: , , , ,

  Narystė

  Renginiai

  PVPA – EAPM narė

  Noriu gauti naujienlaiškį