Verslokursai.lt pasiūlymas PVPA nariams

verslokursaiVerslokursai.lt kviečia į auditorinius mokymus, kuriuose didžiausias dėmesys bus skiriamas praktinėms užduotims. Išskirtinai PVPA nariams su specialiu kodu  bet kuris auditorinis mokymas kainuos 18 % mažiau. Kodo teiraukitės el. paštu renata@pvpa.lt.

Pilną mokymų sąrašą galima rasti čia: https://www.verslokursai.lt/renginiai. Keletas pavyzdžių:Darbuotojų įgalinimo mokymai (tai vienos dienos seminaras, kuris padės susidėlioti strategiją, kaip dirbti su esamais darbuotojais, kad verslas pasiektų aukštesnių rezultatų. Kiekvienas verslininkas nori, kad jo darbuotojai jaustų asmeninę atsakomybę už įmonės rezultatus. Lektorė Rūta Gudmonaitė pristatys labai konkrečius metodus, kaip tą atsakomybę ir motyvaciją didinti.)

 Rinkodaros planas ant 1 lapo (mūsų darytos apklausos metu verslininkai išreiškė poziciją, kad vienas iš didžiausių kylančių sunkumų – prekių / paslaugų viešinimas. Smulkus verslas neturi labai didelių reklamos biudžetų, o kartais neturi net ir konkrečiai su tuo dirbančių specialistų. Taigi, pakvietėme lektorių, kuris išsamiai papasakos, kaip pasirengti rinkodaros planą ant vieno lapo ir jį efektyviai įvykdyti. Konferencijos metu lektorius Donatas Jonikas pasakojo, kaip praktiškai neturėdami biudžeto reklamai, vienai brangiausių Klaipėdos buhalterijos mokyklai sukūrė reklaminę kampaniją, kurios rezultatai – rezervuotos vietos mokymuose pusei metų į priekį.)

Kaip verslui gauti ES paramą? (išsamūs dviejų dienų mokymai su daugybe praktinių užduočių, galimybe užmegzti kontaktus, rasti klientų, pasidalinti patirtimi ir pasitarti su konsultantais. Pasinaudokite proga gauti visą informaciją apie galimybes jūsų verslui vos per dvi dienas.)

Kūrybiškumas versle: Design thinking įrankiai ir praktika (šis metodas skitas visiems, ieškantiems praktinio įrankio, kuris padėtų kūrybiškai spręsti verslo problemas. Tai procesas ir įrankių rinkinys, padedantis nuosekliai kurti naujus produktus ir paslaugas, spręsti sudėtingas problemas ir inicijuoti pokyčius organizacijose.)

 Jeigu turėsite klausimų ar norėsite registruoti daugiau negu vieną dalyvį, susisiekite su mokymų organizatoriais info@verslokursai.lt .

Pažymėti: , ,

Narystė

Naujienlaiškis

Partneriai