Personalo valdymo standartas

„Personalo valdymo standartas“ –  tai PVPA parengta unikali personalo specialistų mokymo programa, pradėta vykdyti 2007 m. ir nuolat tobulinama, atsižvelgiant į laikmečio ir dalyvių poreikius.

Standarto tikslas – kelti personalo specialistų kvalifikaciją bei užtikrinti jų darbo kokybę, suteikti praktinių žinių, reikalingų kasdieniam personalo specialisto darbui. Standartas skirtas ugdyti personalo profesionalų kompetencijas, orientuojantis į praktinius įgūdžius, reikalingus personalo specialistams bei vadovams darbui įmonėse.

Standartą sudaro dviejų lygių mokymo programos priklausomai nuo profesinės bei darbo įmonėse patirties. Išklausius programą ir atsiskaičius pagal numatytą vertinimo sistemą įteikiamas Personalo valdymo profesionalų asociacijos pažymėjimas, kuris yra puiki rekomendacija bei turimų personalo profesinių žinių patvirtinimas.

Programos modelis
Programą sudaro įvairios paskaitų formos: paskaitos, praktinės užduotys, situacijų analizės. Paskaitų metu pateikiama dalomoji medžiaga.
Programos dėstytojai yra šios srities praktikai – profesionalai iš sėkmingų Lietuvos kompanijų bei personalo valdymo konsultantai.

Programos lygiai:
1. Personalo valdymo standarto Pagrindinė programa – programa pradedantiesiems, nedidelę patirtį turintiems, sisteminių žinių stokojantiems personalo specialistams. Papildomą informaciją suteiks projektų vadovė Renata Starkienė  tel.: +370 652 50517, el.p.: renata@pvpa.lt. Kiti mokymai prasidės  2019 m.  sausio pabaigoje.  Sekite informaciją arba iš anskto rezervuokite vietą anksčiau nurodytu el. paštu.

Dalyvių atsiliepimai:

odetaOdeta Dociūtė, UAB „Joldija“ personalo vadybininkė: „Tai turėtų būti privalomi mokymai kiekvienam: pradedančiajam, personalo specialistui, ar įgudusiam vadovui. Tai kursai apimantys personalo valdymo visumą, pradedant nuo „A“ ir užbaigiant „Z“. Programos dėstytojai, savo sričių profesionalai, nuoširdžiai dalinasi savo žiniomis ir patirtimi, o ir kiekvieno mokymų dalyvio neįkainojama patirtis yra aukso vertės. Tokių profesinės srities pamokų, kurios gaunamos šiuose mokymuose, nerasi aprašytų jokiame teorijos vadovėlyje. Teorija paremta praktika, gausybė pavyzdžių, situacijų, interaktyvių užduočių tai ir dar daugiau yra paruošta šių kursų dalyviams.

Man šie kursai suteikė žinių, pasitikėjimo ir ambicijų dėti visas pastangas, kad personalo valdymas taptų neatsiejama įmonės organizacinės struktūros dalimi žvelgiant strateginiu įmonės valdymo aspektu, „Personalo specialistas=verslo partneris“.

2. Personalo valdymo standarto programa patyrusiems personalistams „Personalo valdymo strategija ir taktika“ (2017 m. spalis – 2018 m. gegužė) – programa skirta personalo vadovams ir specialistams generalistams, turintiems ne mažesnę kaip 3 metų patirtį įgyvendinant personalo valdymo sprendimus. Pirmenybė teikiama baigusiems Personalo valdymo standarto Pagrindinę programą. Kita grupė planuojama 2019 m. rudenįPapildomą informaciją suteiks projektų vadovė Renata Starkienė  tel.: +370 652 50517, el.p.: renata@pvpa.lt.

Narystė

Naujienlaiškis

Partneriai